با توجه به قدمت و حضور برندهای و مارک‌های مختلف در و پنجره دوجداره در ایران، و بعد از سالیان زیادی که سپری شده و بازخورد مشتریان از محصولاتی که دریافت کردن و همچنین استانداردهایی که در این صنعت برای تولید دروپنجره دو جداره تعریف شده، می‌توانیم پروفیل های در و پنجره دو جداره UPVC و مارک های مطرح پنجره دوجداره را به زبان ساده به سه گروه یا سه گِرید دسته‌بندی کنیم.

۱- برترین و بهترین مارک پنجره دوجداره که هم قدمت زیادی دارن و دارای سبد کالایی کاملی هستن و هم، تبلیغات زیادی دارند که با توجه به استانداردهای جهانی که کسب کرده‌اند، گِریدA (گروه اول) هستن که می‌توان از پروفیل ویستا بست – پروفیل وینتک – پروفیل هافمن و…نام برد.
که البته با توجه به اینکه شما یک محصول با برند تجاری قوی تهیه می‌کنید،طبیعتا مبلغ بیشتری را بابت خرید پنجره دوجداره پرداخت می‌کنید.

۲- شرکت هایی که با کیفیت معقول کار کرده‌اند و با داشتن سبد کالایی خوب و اقدام به اخذ مجوز رسمی و لازم،در مسیر پیشرفت هستن که سهم بیشتری از بازار داخلی را در دست بگیرند که گِریدB یا (گروه دوم) نامیده می‌شوند که می‌توان از پروفیل وین پلاس – پروفیل فوبوس – پروفیل اوزل‌پن – پروفیل وین کلاس – پروفیل آتاتک و… نام برد.
می‌توان گفت، توازن بین قیمت و کیفیت در این محصولاتی که معرفی شده، وجود دارد و اغلب دارای ضمانت های شرکتی می‌باشند.

۳- مارک ها یا برندهایی صاحب خط تولید نیستن و فقط در حد یک لیبل در بازار در و پنجره یوپی‌وی‌سی مطرح شده‌اند که معمولا دارای سبد کالایی کاملی نیستن و استاندارد یا ضمانت بخصوصی ندارند که گِریدC یا (گروه سوم) نامیده می‌شوند.
که طبیعتا با شرایطی که اعلام شده،قیمتی پایین دارند و بازدهی بالایی ندارند.
جهت احترام به همکاران و نمایندگی برندهای این گروه سوم از نام بردن آن،خودداری مینماییم.
تمام اطلاعات فوق،فقط جهت تصمیم گیری بهتر شما همراهان گرامی میباشد و گروه صنعتی دُراج تمامی محصولاتی که به شما تحویل می‌دهد را گارانتی نموده و خدمات پس از فروش مادام العمر را به عنوان تضمین این گارانتی عرضه می‌نماید.