• شنبه تا چهارشنبه: 9:00 - 18:00 پنجشنبه: 8:00 - 15:00
  • 026-32314740
  • info@dorrajco.com

  پنجره دو جداره UPVC با کاور آلومینیوم

  پنجره دو جداره UPVC با کاور آلومینیوم

  پنجره دو جداره UPVC با کاور آلومینیوم : از آخرین دستاوردهای صنعت آلومینیوم سازی می توان به در و پنجره ترمال بریک اشاره کرد که با توجه به ساختار ویژه و ویژگی های منحصر به فردی که دارد به راحتی توانسته است جایگزینی مناسب برای پنجره های قدیمی باشد.

  پنجره دو جداره UPVC با کاور آلومینیوم | پنجره آلومینیومی | گروه صنعتی دراج

  ما در این نوشتار در تلاش هستیم اطلاعاتی را در ارتباط با پنجره ترمال بریک با شما دوستان عزیز در میان بگذاریم که شناخت بیشتری از این تجهیزات به دست بیاورید. با ما همراه باشید.

  اطلاعاتی در ارتباط با پنجره ترمال بریک

  ترمال بریک،  Thermal break واژه انگلیسی است که به معنای شکست حرارتی است و هدف از تولید و طراحی این پنجره ها عدم انتفال حرارت وهدر رفت انرژی است.

  همان طور که در جریان هستید پنجره آلومینیومی به تنهایی رسانای حرارتی بالایی دارد و برای حل این معضل بزرگ از تیغه پلی آمید بین پروفیل های آلومینیومی استفاده می شود

  که رسانای آن را کاهش داده و مانع از انتقال حرارت می شود.

  استفاده از پنجره ترمال بریک با توجه به ساختار قوی و منحصر به فردی که دارد گزینه ای مناسب برای تمامی ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری به حساب می آید

  که میزان انتقال حرارت را کاهش می دهد.

  قیمت پنجره ترمال بریک

  همان طور که در جریان هستید نوسانات اخیر بازار تغییرات بسیاری را در قیمت ها ایجاد کرده است و این اجازه را نمی دهد که برای این محصولات قیمت ثابتی را در نظر گرفت

  اما بهتر است بدانید که قیمت پنجره ترمال بریک از مهم ترین سوالاتی است که افراد در زمان خرید این سازه های ساختمانی با آن مواجه هستند و تمایل دارند که از آن اطلاع پیدا کنند.

  قیمت پنجره ترمال بریک با توجه به عوامل مختلفی بررسی می شود که از مهم ترین این عوامل می توان به کیفیت پنجره ها اشاره کرد

  که نشات گرفته از متریال های مصرفی و استانداردهای رعایت شده در آن است.

  ما در ادامه به برخی از عواملی که می توانند به صورت مستقیم در بهای تمام شده این تجهیزات تاثیر گذار باشند اشاره خواهیم کرد.

  متریال های به کار رفته در پنجره ترمال بریک

  میزان مرغوبیت پروفیل آلومینیومی به کار رفته در پنجره آلومینیومی

  ضخامت و کیفیت لایه پلی آمیدی ( این لایه افزایش مقاومت پنجره و کاهش مصرف انرژی را در پنجره های ترمال بریک بر عهده دارد)

  برند پروفیل مصرفی تاثیربسیار زیادی در افزایش قیمت پنجره ترمال بریک دارد.

  نوع شیشه به کار رفته برای پنجره ترمال بریک از دیگر نکات مهم و تاثیر گذار در قیمت این سازه های ساختمانی است

  که می تواند تاثیر به سزایی در قیمت این تجهیزات داشته باشد.

  لاستیک هایی که برای درزبندی و آب بندی پنجره های ترمال بریک استفاده می شود.

  مدل پنجره ترمال بریک و نوع بازشوهای آن نیز می تواند افزایش قیمت این سازه های ساختمانی را به همراه داشته باشد.

  یراق آلات به کار رفته برای پنجره دوجداره در مجاسبه قیمت پنجره ترمال بریک اهمیت بالایی دارد و بهتر است بدانید که برندهای مختلفی اقدام به تولید این قطعات کرده اند

  که این امر ایجاب می کند که شما در زمان انتخاب یراق آلات نهایت دقت خود را به کار ببرید چرا که در عملکرد پنجره های دوجداره تاثیر بسیار زیادی دارد.

  پنجره دو جداره UPVC با کاور آلومینیوم

  از مهم ترین نکته ای که می تواند در قیمت پنجره ترمال بریک تاثیر داشته باشد و در سطرهای بالا به آن اشاره کردیم نوع پروفیل مصرفی برای پنجره ترمال بریک است

  که با قیمت ارز محاسبه می شود و متاسفانه قیمت آلومینیوم خام در بازار ثبات ندارد و همین امر سبب شده که قیمت این تجهیزات در بازار به صورت روزانه اعلام شود.

  • آلیاژ استفاده شده در پروفیل
  • تنوع در مقاطع
  • تنوع در رنگ و طرح پروفیل
  • وزن پروفیل ترمال بریک
  • و غیره

  خرید پنجره دوجداره ترمال بریک با توجه به قیمت بالایی که دارد خرید آن حساسیت بیشتری را در مقایسه با دیگر پنجره های دوجداره می طلبد

  و ما به   شما دوستان عزیز ‏پیشنهاد می‌ کنیم که برای خرید پنجره ترمال بریک با کارشناسان فروش ما در گروه صنعتی دراج در ارتباط باشید و اطلاعات لازم را در این باره به دست بیاورید.

  گروه صنعتی دراج، از جمله تولید کننده های مطرح داخلی است که افراد آن را با تولیدات باکیفیت و سابقه بالایی که در زمینه تولید و فروش پنجره دوجداره دارد می شناسند.

  این گروه صنعتی بیش از نیم قرن سابقه در زمینه تولید در و پنجره دوجداره دارد و با تلفیق آن با علم روز دنیا توانسته محصولاتی را باکیفیت جهانی تولید و به بازار عرضه کند و در میان دیگر تولید کننده های داخلی فروش بالایی را از آن خود نماید.

  مزایای استفاده از پنجره دوجداره ترمال بریک

  پروفیل آلومینیوم ترمال بریک، با توجه به ساختار ویژه و مقاومت بالایی که دارد جز برترین پروفیل های مصرفی برای پنجره دوجداره به شمار می آید.

  پنجره دو جداره UPVC با کاور آلومینیوم

  این پروفیل به دلیل لایه پلی آمیدی که برای آن استفاده شده است عایق بندی قوی در برابر حرارت، صوت و رطوبت دارد

  و این امر سبب تمایز آن با دیگر مدل های پنجره شده است و می توان آن را نقاط قوت پنجره دانست که به میزان قابل توجهی از اتلاف انرژی جلوگیری می کند

  و با وجود عایق صوتی بالای این پنجره ها شما کاربران عزیز راحتی و آسایش بیشتری را تجربه می کنید. ما در ادامه ‏به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد:‏

  • مقاومت و استحکام بالا
  • قابلیت تولید در ابعاد مختلف
  • سازگاری و مقاومت بالا در برابر شرایط آب و هوایی مختلف
  • تنوع در رنگ و طرح
  • کاهش هزینه ها
  • سازگاری بالا با محیط زیست

  معایب پنجره ترمال بریک

  همان طور که در سطرهای با اشاره کردیم قیمت پنجره ترمال بریک با توجه به متریال ها مصرفی در آن و ساختارویژه ای که دارد

  در مقایسه با دیگر تجهیزات ساختمانی بیشتر است و می توان عیب بزرگ آن را همین قیمت بالای پنجره ترمال بریک دانست

  که برخی افراد توانایی خرید آن را ندارند، بهتر است که بدانید با خرید این محصول دیگر هزینه های خود را به میزان قابل توجهی کاهش می دهید.

  پنجره دو جداره UPVC با کاور آلومینیوم

  با توجه به این که فلز آلومینیوم به تنهایی رسانای حرارتی است برای آن که این معضل بزرگ در آن رفع و رجوع شود در میان پروفیل آن از تیغه پلی آمید استفاده شده است

  که این امر سببب شده است که پنجره مورد نظر عایق بسیار بالایی داشته باشد.

  این پنجره ها با توجه به ساختار قوی که دارند  در برابر ضربات مختلف و خوردگی ها مقاومت بالایی دارند و این امر موجب شده است

  افرادی که در زمینه ساختمان سازی فعالیت می کنند نگرانی بابت پوسیدگی و زنگ زدگی آن نداشته باشند و بهتر است

  که بدانید این پنجره ها مقاومت بالایی در برابر زلزله دارند و گزینه ای مناسب برای مناطق زلزله خیز به شمار می آید.

  مدل های مختلف پنجره ترمال بریک

  با توجه به محبوبیت بالایی که پنجره ترمال بریک دارند مدل های مختلفی از این محصول تولید و به بازار عرضه شده است

  که هر کدام از آن ها ویژگی منحصر به فرد خود را دارند. ما در ادامه به برخی از مدل های پرطرفدار پنجره ترمال بریک اشاره خواهیم کرد که شناخت بیشتری را از این پنجره ها به دست بیاورید.

  پنجره ترمال بریک کشویی

  سیستم بازشو این پنجره ها به گونه ای طراحی شده است که بازشو آن ها به صورت ریلی انجام می شود و با توجه به متریال های مصرفی در آن مقاومت بالایی دارد

  و قابلیت تحمل فشار و حرارت تا 300 درجه سانتی گراد را خواهد داشت و با توجه به نوع شیشه ای که برای آن استفاده شده است

  این پنجره ها از عایق بسیار مناسبی برخوردار هستند و می توانند در برابر اتلاف انرژی، سر و صدا و غیره گزینه ای مناسب برای ساختمان شما به حساب آیند.

  پنجره دو جداره UPVC با کاور آلومینیوم

  پنجره ترمال بریک لولایی

  یکی از رایج ترین مدل های پنجره ترمال بریک می توان به پنجره های لولایی اشاره کرد که کارایی و عملکرد بسیار بالایی دارد

  و گزینه ای مناسب برای ساختمان شما به حساب می آید و طرفداران بسیاری را در میان دیگر پنجره های ترمال بریک از آن خود کرده است.

  با توجه به متریال های باکیفیتی که در روند تولید این سازه های ساختمانی استفاده شده است عایق بندی بسیار قوی دارند

  و در سه مدل بازشو از بالا و بازشو از کنار و باز شو از هر دو جهت در گروه صنعتی دراج تولید و به بازار عرضه می شوند.

  توجه داشته باشید که پنجره های لولایی دوحالته ، بازشو متفاوتی دارند و شما می توانید در دو جهت مختلف آن ها را باز و بسته کنید.

  در مدل بازشو از بالا با توجه به این که فضای کمتری را در زمان باز و بسته شدن اشغال می کند تهویه هوا به راحتی انجام می شود.

  مقاومت پنجره های ترمال بریک به چه صورت است؟

  پنجره ترمال بریک نمونه ای از زیباترین و چشم نواز ترین پنجره های موجود در بازار است که با توجه به متریال های کاربردی که در آن استفاده شده است

  علاوه بر عایق بندی محیط، ظاهری زیبا و شیک را برای ساختمان شما به ارمغان می آورد و با توجه به پروفیل مصرفی که برای آن استفاده شده است

  مقاومت آن در برابر نفوذ سرما، گرما، رطوبت و دیگر عوامل به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کرده است و می تواند آن را گزینه ی مناسب برای تمامی ساختمان ها دانست.

  لازم به ذکر است که این روزها در بسیاری از نقاط جهان استفاده از دو نوع پنجره ترمال بریک شامپانی و طلایی با توجه به زیبایی منحصر به فردی که دارند

  توجه و نگاه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده اند و حال ممکن است که این سوال را از خود بپرسید که این دو مدل پنجره چه مشخصات و ویژگی هایی دارند؟

  پنحره ترمال بریک شامپاینی، ظاهر جذاب و شیکی دارد و برای ساخت پروفیل آلومینیوم طی مراحلی که آنادایزینگ نامیده می شود از حالت خام به شامپاینی تبدیل می شود.

  پنجره ترمال بریک طلایی، با توجه به ظاهری که دارد چشم نوازی بسیاری را برای محیط شما به ارمغان می آرد و گزینه ای بسیار مناسب برای زیبا کردن نمای ساختمان به حساب می آید.

  شما دوستان عزیز می توانید هر دو مدل پنجره ترمال بریک را با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب از گروه صنعتی دراج تهیه کنید.

  نصب پنجره ترمال بریک به چه صورت است؟

  نصب پنجره ترمال بریک از مهم ترین نکاتی است که بعد از خرید باید به آن توجه بسیاری داشته باشید و برای آن که بتوانید

  از مزایای که این پنجره ها دارند نهایت بهره و استفاده را ببرید باید به ریز ترین نکات توجه بسیاری داشته باشید.

  اندازه گیری

  برای نصب پنجره ترمال بریک، اندازه دقیق محل نصب از اهمیت بسیاری برخوردار است و برای آن که بتوانید پنجره ای مناسب را خریداری کنید

  به این نکته توجه داشته باشید و در صورتی که خود نمی توانید ابعاد دقیق پنجره را محاسبه کنید می توانید بر روی کمک نصابتان ما حساب کنید.

  پنجره دو جداره UPVC با کاور آلومینیوم

  آماده سازی محل نصب

  بعد از خرید پنجره، نوبت به آماده سازی محل نصب آن رسیده است که برای این کار بهتر است محیط مورد نظر خود را از هرگونه آلودگی تمیز کنید و تمامی موانع را از بین ببرید.

  نصب قاب

  بعد از انجام مراحل فوق نوبت به نصب قاب بر روی دیوار رسیده است و حتما اطمینان حاصل کنید که به صورت افقی و عمودی نصب شده است.

  و برای آن که عایق بندی آن افزایش قابل توجهی پیدا کند نیاز است که درزهای  آن را با کمک چسب سیلیکون ماستیک و در صورت نیاز با فوم پر شود.

  نصب پنجره های ترمال بریک کار هر شخصی نیست و باید آن را بر عهده افرادی بگذارید که در این زمینه مهارت و تخصص بالایی دارند،

  برای این کارمی توانید با شماره هایی که در انتهای مقاله درج شده است ارتباط برقرار کنید.

  سخن پایانی

  پنجره ترمال بریک نمونه ای از زیباترین و محبوب ترین پنجره های موجود در بازار است که ویژگی های منحصر به فردی دارد

  و شما می توانید با خرید و نصب آن از مزایای این تجهیزات بهره مند شوید.